Hakkımızda

IP Teknolojilerinde bir süredir yaşanan gelişmeler, Elektronik Güvenlik sektöründe de radikal değişimler yaşanacağının habercisi olmuştur. Günümüzde, insan hayatının  tamamını belirleyici nitelikte olacak kadar dominant olan teknolojide radikal bir değişiklik oluyorsa, teknolojinin uygulayıcısı konumunda olan bir şirketin de radikal olarak kendini değiştirmesi gerekmektedir. Bu yaklaşım HiRes Elektronik’i doğurmuştur.

20 yıllık deneyimimizin bulunduğu konvansiyonel “analog kamera sistemleri” müthiş bir ivme ile yerini “yüksek çözünürlüklü IP Kamera Sistemleri”ne bırakmaktadır. HiRes Elektronik, tamamen yenilenmiş yönetici ve teknik personeli ile, bu radikal değişime  kendisini re-organize ederek  ayak uydurmuş ve 2010 senesinden itibaren, “Yüksek Çözünürlüklü IP Kamera” sektöründe dünya Pazar lideri olan Alman orijinli MOBOTIX kameralarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek, teknolojik gelişmeler ile aynı radikallikte ve hızda çok ciddi bir giriş yapmıştır.

HiRes Elektronik, yurt çapında tesis ettiği, teknik personeli “MOBOTIX AG, ALMANYA” tarafından sertifikalandırılmış şirketlerden oluşan bayi ağı üzerinden sektöre hizmet vermekte olup, Türkiye’mizin yeni yeni tanışmaya başladığı IP Teknolojileri konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile, son kullanıcıların projelerine de teknik destek sağlamaktadır.

“Yüksek çözünürlüklü IP Kamera Sistemleri” sektörümüzde son zamanlarda kullanılmaya başlanmışken, üstüne bir de MOBOTIX’in devrim niteliğindeki , rakipsiz “dağıtık yapısı” ve yazılımı eklendiğinde, eğitimli personel gereksinimi ön plana çıkmıştır. Sürekli güncellenen MOBOTIX sisteminin kurulum ve işletimini hatasız ve en efektif şekilde uygulayabilecek kadroların devamlılığını sağlayabilmek için periyodik olarak her ay düzenlediğimiz teknik seminerler ve eğitim programları MOBOTIX’in ve HiRes’in “olmazsa olmaz” unsurları haline gelmiştir. Bu da ortaya felsefemizi çıkarmıştır:

“Sürekli değişen gereksinimleri, sürekli kendini geliştiren teknolojileri kullanarak , bilinçli kadrolar ile, en hızlı ve en efektif  şekilde karşılayabilmek”

You are here Şirket Hakkımızda