Hires Elektronik ISAF İstanbul 2014'te

 

isaf-2014

    

    Sensormatic, Y3K, Securitas, HiRes ve Sony gibi sektörün lider markalarına ev sahipliği yapacak olan ISAF İstanbul’da İngiltere Pavilyonu, İngiltere’nin 8 lider firmasını biraraya getiren standı ile boy gösterecek. Türkiye Distribütörü Kekova aracılığıyla fuarda yerini alan Panasonic ise ISAF İstanbul’da sektörle buluşacak bir diğer dünya devi olacak.    

    Yangın ve Güvenlik alanındaki konuşmacı ve konferansları ile de adından söz ettirecek olan ISAF İstanbul, bu yıl yine ilk defa “Londra Olimpiyatlarındaki Güvenlik Uygulamaları” konulu oturumla Andrew Amery’i, “Avrupa Ülkeleri’nde Dedektiflik Faaliyetleri” konulu oturumla Tony Imossi’yi ağırlayacak.

    İstanbul'a yapılması planlanan 3. Havaalanı projesi öncesinde ise yerli ve yabancı çok sayıda şirketin yakından ilgilendikleri “Havaalanı Güvenliğinin Artan Önemi” konulu oturum ISAF İstanbul’da sektörle buluşacak.

    5 kıtadaki 40 ülkede faaliyet gösteren, 160 ofisi ile dünyanın lider fuar ve etkinlik organizasyonu şirketlerinden UBM’in İstanbul Genel Müdürü Kerim Alain Bertrand, bu yıl ilk defa İstanbul’da düzenleyecekleri etkinlikle ilgili olarak; güvenlik sektöründeki en yeni trendlerin, en son ürün ve hizmetlerin, zengin eğitim içeriklerinin ve ikili görüşmelerin yer alacağı ISAF İstanbul fuarının; izleme sistemleri, akıllı trafik çözümleri, insanlı güvenlik ve teknolojileri, güvenlik eğitimi hizmetleri, CIT, giriş kontrol, fiziksel güvenlik, havaalanı güvenliği, kritik altyapı güvenliği ve yangın koruma ve kontrol gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren güvenlik firmalarına ev sahipliği yapacağını belirterek “ISAF İstanbul’un, sektörün lider markalarını buluşturan, ulusal ve uluslararası arenada sektörün etkinliğini artıran ve pazarı büyüten bir mihenk taşı olması bekleniyor” dedi.

     Sektörün en prestijli uluslararası organizasyonu ISAF İstanbul, Özel Güvenlik Federasyonu, GÜSOD, GESİDER, ASIS, UKTI, BSIA COESS ve Uluslararası Özel Dedektif Dernekleri Federasyonu gibi sektörde önde gelen birçok saygın yerli ve yabancı sivil toplum örgütü ve kamu kuruluşu tarafından destekleniyor.

You are here Anasayfa