IP Video Door Station T24

Yazılım Kullanım Klavuzu Bilgi title=
T24: Hemispheric IP Video Door Station

Daha İyi Genel Görüntü , Arttırılmış Güvenlik, Daha Fazla Olasılık

Dahili kameraya sahip diafon sistemleri uzun süredir markette yerini almış bulunmaktadır.Bütün bu sistemler analog TV teknolojisini kullanmaktadır.Bu yüzden sistem çok düşük görüntü kalitesi üretmektedir.Bu sistemler iki yönlü haberleşmeyi sınırlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Bu sistemler karmaşık kablolama ve güç kaynağı yapısı ile kurulmaktadır.

MOBOTIX’in yeni T24 IP Video Door Station ürünü, bugüne kadar markette eşi görülmemiş; kurulumu kolay, modern ve güçlü bir çözümdür.

MOBOTIX IP Door Station uluslararası VoIP/SIP Video Telefon Standardına Sahiptir

 • Çift Yönlü Video
  T24 uluslararası video telefon standardı olan VoIP/SIP tabanlıdır.Kapı zili çalındığında, IP video telefon ya da standart bilgisayar ile ağ üzerinden bağlantı sağlanır.Bu sayede, dünyanın neresinde olursanız olun, kapınızın önündeki kişiyle video bağlantısı yapabilir, gerektiğinde uzaktan kapıyı açabilirsiniz.
 • Kör nokta olmadan çepeçevre görüntü
  Yüksek çözünürlüklü hemisferik kapı kamerası duvardan duvara ve tabandan tavana kör nokta olmadan görüntü almanızı sağlar.
 • Ses ile kayıt
  T24 aynı zamanda evsahibi evde yokken kapıya kimin geldiği konusunda bilgilendirir.Bu mümkündür çünkü kamera otomatik olarak kayıt yapabilir.Sürekli ya da olay kontrollü olarak – örneğin biri zile basınca ya da kapı önünde hareket olunca- kayıt yapılabilir.
 • Anahtarsız giriş
  Binaya girmeye kim , ne zaman yetkilidir? Kapı açıcı RFID ya da PIN kodu yardımıyla kolayca ve güvenli bir şekilde kontrol edilebilir.
 • Dahili mesaj fonksiyonu
  Dijital ses mesajları bırakılabilir ve otomatik olarak oynatılabilir.Bu sayede ev sahibi kendisi evde yokken bırakılan mesajları dinleyebilir.
 • Kolay kurulum
  Sistem ethernet kablosu üzerinden bağlanabilir ve beslenebilir.Mx2Wre kullanılarak zil kablosu üzerinden de bağlantı gerçekleştirilebilir.T24 çok düşük maliyetlerle geliştirilebilir.Çevresel koşullara dayanıklı sistem (IP65) 4 değişik renkte satışa sunulmuştur.
You are here Ürünler Mobotix Ev Otomasyonu IP Video Door Station T24